kopacz2

Zuzanna Kopacz

Instruktor

O mnie

Jestem związana z Best Crew od początku istnienia studia i zdecydowanie jest to moje miejsce na ziemi. Tańczę od 7 roku życia a w 2010 zakochałam się w hip hopie i ta miłość z roku na rok jest coraz silniejsza. Uwielbiam tworzyć i poszukiwać ruchu. Wolna czuję się kiedy freestyluje. Jako tancerka reprezentuję ekipę Neva Soft. Z dziewczynami jesteśmy jak rodzina. 

Jestem trenerką grupy zaawansowanej ON SET, którą utworzyłam w 2015 roku oraz młodzieżowych grup początkujących. Współtworzyłam spektakle taneczne „Kopciuszek”, „Królewna Śnieżka”, „Romeo i Julia”. Praca z młodymi ludźmi daje mi wiele satysfakcji. Lubię nasze relacje, energię oraz dawać im możliwość rozwoju. 

Zawodowo jestem fizjoterapeutką i asystentką na kursach. Swoją wiedzą i doświadczenie przekładam na taniec. Tancerzy uczę jak prawidłowo trenować, aby nie szkodzić swojemu zdrowiu. Co nie zmienia faktu, że moje treningi to konkretny wycisk!😉 Prywatnie jestem miłośniczką górskich wypraw i muzyki. Kocham każdy gatunek muzyczny. Muzyka to powód, dla którego tańczę, moja inspiracja i lek na całe zło. Tyle o mnie, ode mnie. 

Myślę, że najlepiej będzie jak poznamy się osobiście. Zapraszam na swoje zajęcia.