O NAS

Studio tańca hip hop, break dance, Toruń ul. Łyskowskiego 18

Dowiedz się więcej o naszym studiu!

Kreatywność, twórczość i dążenie do celu mamy we krwi. Spektakl? Zawody? Pokazy? Nagrywki? NO PROBLEM! Wierzymy w swoją wizję i realizujemy ją na 100%.
Na tanecznym toruńskim rynku istniejemy już ponad 10 lat. Przez ten czas przeżyliśmy wiele sukcesów, które dodały nam skrzydeł i jeszcze większej odwagi do spełniania marzeń, ale też porażek, które nauczyły nas pokory i niejednokrotnie stawały się dla nas jeszcze większą motywacją do pracy.

Z tanecznych produkcji zna nas cały Toruń. Jako pierwsi w naszym mieście wyreżyserowaliśmy, wyprodukowaliśmy oraz odegraliśmy taneczne spektakle na scenie CKK Jordanki. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Romeo i Julia jako hip hopowy spektakl rodem z lat 90tych? Wyobraźcie to sobie! BANG! My to zrobiliśmy! Scena CKK Jordanki wiele razy płonęła pod naszym butami. Widownia zawsze była wypełniona po brzegi a publiczność przeżywała niesamowite emocje. 

Co nas wyróżnia pośród innych szkół tańca? Best Crew to miejsce pełne pasji i zaangażowania. Swoim tancerzom dajemy przestrzeń do tworzenia i realizowania własnych pomysłów. Dbamy o rozwój nie tylko taneczny, ale także budujemy w naszych tancerzach poczucie własnej wartości oraz charakter zwycięzcy, co owocuje w dorosłym życiu. Każdy tancerz jest dla nas ważny. Stawiamy na rozwój indywidualny bo wiemy, że tylko tak tworzy się silną ekipę. Dopóki taniec w nas trwa będziemy istnieć. A wierzcie nam, że ten ogień nadal się pali.

WJAZD ZA FRIKO!

Dołącz do nas! Pierwsze zajęcia są darmowe, więc bez obaw możesz przyjść potańczyć i sprawdzić czy to jest miejsce dla Ciebie.

Wasze opinie

ref02
Best Crew to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, najlepsze wspomnienia powstały właśnie w tym miejscu z tymi ludźmi i powstawać będą jeszcze przez długi czas! Czasem ciężko mi uwierzyć jak bardzo się rozwinęłam, zbudowałam swój charakter i zyskałam odwagi.
Karolina Nowicka
ref05
Zdecydowanie najlepsza szkoła tańca w Polsce! Mega duży progres zauważany co roku sprawia, że nawet najwięksi hejterzy zbierają szczęki z podłogi. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do ich skilla, niech znajdzie BestCrew na YouTube. Polecam dj Mikesz!
DJ Mikesz
ref03
Duża część mojego wolnego czasu spędzona szczęśliwie w tym cudownym miejscu świadczy o tym, że warto spróbować i wpaść na salę, bo nigdzie nie mogłoby być lepiej niż tutaj!!
Iza Łukasiak
ref04
Pójście do Best Crew to najlepsza decyzja w moim życiu! Jest to miejsce w którym można się rozwijać w 100%!!
Malwina Siembab
ref01
Najlepsze miejsce do jakiego mogłam trafić😍 ludzie stąd są wspaniali,a ja nie wyobrażam sobie chodzić do innego studnia niż Best🔥
Wiktoria Nowowiejska
ref06
Najlepsze miejsce na świecie !miejsce w którym rozwija się swoje umiejętności dzięki wspaniałym osobom. Cieszę się że to właśnie tam trafiłam
Angelika Stronikowska