agati2

Agata Deręgowska

Właściciel/Instruktor

O mnie

Hi, It’s me:) Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się ponad 20 lat temu. Chociaż błędem jest nazywać przygodą coś, co trwa tak długo – to już poważny związek. I poza moją rodziną związek z tańcem jest najlepszym co mi się przydarzyło w życiu. 

Swojej pasji zawdzięczam bardzo wiele. Wszystkie treningi i doświadczenia sceniczne, warsztatowe, turniejowe w dużej mierze mnie ukształtowały. Dzięki drodze jaką cały czas przechodzę, żeby osiągnąć sukces jestem zdeterminowana, przyjmuję wyzwania, stawiam czoła problemom i wiem czego chcę. A na pewno chcę dzielić się swoją zajawką i tworzyć przestrzeń, w której każdy kto się pojawi będzie czuł się na miejscu. I to jest właśnie Best Crew Studio. 

Największą wartością Studia są dla mnie ludzie. Myślę, że oni to czują dlatego Best Crew u wielu z nich ma szczególne miejsce w sercu. Przyjaźnie, które powstają między nami są prawdziwe i trwałe. Jako instruktor jestem bardzo zaangażowana w rozwój swoich podopiecznych. Duży nacisk kładę na to, aby każdy z nich był indywidualistą, miał swoje oryginalne flow czyli po prostu stał się TANCERZEM. 

 Wiem, że jestem dobra w tym co robię i poza nauką tańca daję swoim tancerzom dużo więcej. Potrafię ich zmotywować, podbudować, zaangażować, pomóc im pokonywać swoje ograniczenia, inspirować do działania. Jestem twórcą i wizjonerem. Jeśli czegoś chcę to, to robię. Na swoim koncie mam wiele, projektów, formacji oraz spektakli. I cały czas chcę więcej. Do zobaczenia na sali.