HIP HOP DLA DZIECI:

Drodzy Rodzice! Jeśli chcecie, żeby Wasze dziecko przeżyło niezapomniane chwile swojego życia, odkryło w sobie pasję przy okazji stało się śmiałe, otwarte, kreatywne, twórcze oraz zbudowało poczucie własnej wartości i charakter zwycięzcy zapisz je na zajęcia do Best Crew. Hip hop dla dzieci to niezwykle rozwojowe zajęcia taneczne. Na zajęciach dzieci uczą się podstaw tańca i rytmiki w przesympatycznej, pełnej uważności atmosferze. Zapraszamy dzieci od 5tego roku życia na pierwsze darmowe zajęcia, na których będą mogły zapoznać się ze studiem, instruktorką i zdecydować czy pragną zostać tancerzem Best Crew.

HIP HOP DLA MŁODZIEŻY: 

Chcesz tańczyć, ale masz wątpliwości czy się nadajesz? Niepotrzebnie! Wystarczy, że masz chęci a resztę pozostaw nam. U nas dostaniesz wyjątkową szansę realizacji swojej pasji. Poznasz fascynujących ludzi oraz staniesz się lepszą wersją siebie. W Best Crew Studio nauczysz się hip-hopu od podstaw, poznasz technikę, wykreujesz swój styl. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera, która sprzyja w procesie nauki oraz tworzenia. Pierwsze zajęcia są darmowe więc śmiało wpadaj zapoznać się z nami!

HIGH HEELS:

Kobiety to jest czas dla Was! Zostań niekwestionowaną królową parkietu każdej imprezy. Zajęcia high heels uwolnią Twoją kobiecość, sexapil i piękno. Przyjdź i przekonaj się sama jak taniec działa na ciało i zmysły. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku. Bez obaw! Jeśli nie czujesz się na siłach żeby tańczyć w szpilkach, nie ma problemu! Wszystkiego uczymy od podstaw a tempo zajęć jest dostosowane do grupy.

BREAKING: 

B-boys Fly Girls throw your hands in the air! Zajęcia breakingu w naszym studiu przeznaczone są dla grup zaawansowanych lub dla konkretnych zajawkowiczów. Bboing jest wymagającym stylem, w którym dużą rolę odgrywa koordynacja, sprawność fizyczna, siła i rozciągnięcie. Na zajęciach tancerze uczą się toprocków, dropów, frezów, powerów etc. Oczywiście wszystkiego od podstaw! Pomimo tego, że zajęcia odbywają się w grupach to najczęściej każdy tancerz pracuje indywidualnie nad poszczególnymi elementami bboingu. Instruktor dostosowuje poziom trudności do możliwości tancerza. Jedno jest pewne! Breaking to niesamowity rozwój. Dzięki tym zajęciom nasze grupy zaawansowane weszły na wyższy poziom umiejętności co pozwala nam na zawodach mierzyć się z najlepszymi.

DANCEHALL:

Zajęcia tego stylu w Best Crew to dancehall podany na barwnym talerzu jamajskich smaków.
Formy agresywne, przyjazne i seksowne.
Taniec przedstawiony jako droga wyrażania emocji i komunikacji niewerbalnej.
Skupienie na intencji i wizualizacji w ruchu.
Uwolnienie dzikości i otwarcie na freestyle.
Techniczna strona mocy w tańcu, wypracowanie przepływu energii w ciele i praca nad jej emanacją.
Kwintesencja stylu zamknięta w 1,5 godzinnych dawkach endorfin.
Radość życia i jego celebracja z zapachem Karaibów w powietrzu oraz tonami przemyconej wiedzy i latami doświadczenia.
Tego możecie spodziewać się na spotkaniach z DHQ Malwą.
Będzie wesoło!:)

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:

Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla osób, którym zależy na intensywnym rozwoju. Treningi personalne zawsze skutkują dużym progresem u tancerzy. Zakres treningów jest omawiany i dostosowywany do potrzeb ucznia. Na lekcję indywidualną można umówić się z każdym instruktorem z naszego studia. Zapraszamy wszystkich zajawkowiczów, którzy z miłości do tańca wymagają od siebie więcej. Jesteśmy dla Was!

NEVA SOFT:

Neva Soft to najstarsza, najbardziej doświadczona i zaawansowana ekipa Studia. W skład ekipy wchodzi sześć wspaniałych kobiet: Zuzia Kopacz, Kinga Chmiel, Natalia Czyż, Iza Łukasiak, Malwina Siembab i Wiktoria Nowowiejska. Dziewczyny od lat trenują razem i są idealnym przykładem na to jakie wartości daje pasja.Ich główne style to hip-hop i breaking. Jak wchodzą na salę to dokładnie wiedzą po co. Wszystkie mają w sobie głód tańca i dobrego treningu. Są kreatywne, ambitne i mądre. Samodzielnie stworzyły już wiele projektów solowych i w grupach. Osiągają sukcesy na zawodach ogólnopolskich. Odgrywały główne role na spektaklach tanecznych takich jak: Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Romeo i Julia. I tak jak sama nazwa wskazuje nigdy nie wymiękają! Największą ich siłą jest to, że trzymają się razem. Poza salą się przyjaźnią co bardzo pozytywnie wpływa na ich trening, ale wcale nie oznacza, że dają sobie taryfę ulgową. O nie! To konkretne babki, które na swojej liście priorytetów wysoko stawiają taniec. Ich główne motto to NO EXCUSES! Prywatnie studiują, pracują, są w związkach i potrafią to pogodzić z treningami. Są motorem napędowym studia. Dają innym grupom przykład i motywację do trenowania. Przeżyły już bardzo dużo wspólnych momentów, wzlotów i upadków i dzięki temu są jeszcze silniejsze. Są ekipą przez duże E i to się nigdy nie zmieni.