czyz2

Natalia
Czyż

Instruktor

O mnie

Hej! Z tej strony Natalia. Taniec towarzyszy mi od dziecka. Dzięki niemu wyrażam swój charakter i siłę. Style jakie tańczę to hip-hop,breaking i high heels. Niezła mieszanka…Am I right?😉 Właśnie dzięki temu połączeniu mam flow nie do podrobienia. Best Crew to moja przestrzeń, w której tworzę, trenuję i ląduję baterie. 

Reprezentuję ekipę Neva Soft. Z dziewczynami mamy silną więź, którą bardzo cenię. Poza tańcem kręci mnie zdrowy styl życia, gotowanie i trening siłowy. Ukończyłam studia dietetyczne i planuję dalszą edukację w tym kierunku. Regularnie uczęszczam na siłownię. Bardzo dużą satysfakcję daje mi pomaganie ludziom w dążeniu do poprawy jakości życia, dlatego w przyszłości planuję połączyć pasję do dietetyki i treningu i otworzyć swój specjalistyczny gabinet. 

Najważniejszy jest dla mnie rozwój. Wiem, że przede mną cały świat do zdobycia dlatego jestem cały czas zmotywowana do działania. W moim życiu jest bardzo dużo inspirujących kobiet, dlatego niesamowicie doceniam ich piękno i siłę, co zmotywowało mnie to utworzenia zajęć skierowanych właśnie do kobiet. Marzę, aby każda z nas otworzyła się na cudowne doświadczenie jakim jest taniec, poznała swoje ciało i uwierzyła w siebie. 

Kobiety to czas dla Was! Come on, join me!